7 lipca 2017

Na przełomie czerwca i lipca Poseł Bogdan Latosiński był często obecny w kieleckich mediach. W Radiu Kielce komentował wizytę amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa w Polsce:

„Zdaniem posła Prawa i Sprawiedliwości Bogdana Latosińskiego dzisiejsza wizyta prezydenta USA jest ogromnym sukcesem prezydenta Polski Andrzeja Dudy, ponieważ Donald Trump, po raz pierwszy oficjalnie odwiedza nasz kraj.

– Główne oczekiwania po tej wizycie, to oczywiście umacnianie bezpieczeństwa militarnego Polski, oraz zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego dla naszego kraju – mówi parlamentarzysta PiS, który liczy także, że do końca kadencji prezydent Stanów Zjednoczonych spełni obietnice zniesienia wiz dla Polaków.”

29 czerwca parlamentarzysta był gościem programu „Kwadrans Polityczny” w Telewizji Świętokrzyskiej. Poseł głównie odnosił się do zamieszania wokół przetargu na obsługę komunikacji miejskiej w Kielcach. Chwalił to w jaki sposób MPK Kielce wywiązywało się z roli przewoźnika w okresie ostatnich 10 lat. O przetargu mówił również w audycji Radia Kielce z dn. 10 lipca.