3 października 2019

Kwestie związane z jakością transportu publicznego w naszym regionie to dla mnie sprawy priorytetowe. To właśnie walka o przyszłość pracowników oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji ukształtowały mój charakter.

Od zawsze powtarzam, że w Sejmie będę cały czas związkowcem tymczasowo oddelegowanym do prac w Parlamencie, a o swoich korzeniach nie zapomnę. Na forum sejmowym mam możliwość podjąć realne działania w kwestiach polityki transportowej państwa, a także praw pracowniczych.

Rozbudowanie siatki połączeń transportowych to szansa dla wielu ludzi, to więcej pracy i więcej możliwości rozwoju, to możliwość skrócenia dystansu między centrum i mniejszymi ośrodkami naszego województwa.

Dziękuje za słowa poparcia od Pani Prezes MPK Elżbiety Śreniawskiej. Wierzę, że dzięki naszej wspólnej pracy transport publiczny w naszym regionie przyczyni się do poprawy jakości życia nas wszystkich.

13 października to Wy macie możliwość zadecydować o naszej przyszłości.
Bogdan Latosiński – Lista nr 2, Miejsce nr 9.

Bogdan Latosiński – Bliżej Ludzi

Kwestie związane z jakością transportu publicznego w naszym regionie to dla mnie sprawy priorytetowe. To właśnie walka o przyszłość pracowników oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji ukształtowały mój charakter.Od zawsze powtarzam, że w Sejmie będę cały czas związkowcem tymczasowo oddelegowanym do prac w Parlamencie, a o swoich korzeniach nie zapomnę. Na forum sejmowym mam możliwość podjąć realne działania w kwestiach polityki transportowej państwa, a także praw pracowniczych. Rozbudowanie siatki połączeń transportowych to szansa dla wielu ludzi, to więcej pracy i więcej możliwości rozwoju, to możliwość skrócenia dystansu między centrum i mniejszymi ośrodkami naszego województwa.Dziękuje za słowa poparcia od Pani Prezes MPK Elżbiety Śreniawskiej. Wierzę, że dzięki naszej wspólnej pracy transport publiczny w naszym regionie przyczyni się do poprawy jakości życia nas wszystkich.13 października to Wy macie możliwość zadecydować o naszej przyszłości.Bogdan Latosiński – Lista nr 2, Miejsce nr 9.

Opublikowany przez Bogdan Latosiński Czwartek, 3 października 2019